Hikvision Hybrid Hırsız Alarm Sistemleri

Hikvision Hybrid Hırsız Alarm Sistemleri

Hikvision Hırsız Alarm, müşteriler hakkında sahip olduğumuz kapsamlı bilgileri dünya lideri teknolojilerle bir araya getiren hırsız ihbar alarmı çözümleri sunar. Hikvision, çeşitli pazar segmentleri ve dikey uygulamalar için uygun, en üst düzey hırsız ihbar ürünleri sağlar. Bunlar arasında konut ve SOHO (küçük ofis/ev ofisi) çözümlerinden ticari, sağlık, liman, havaalanı ve kritik altyapı uygulamalarına kadar her şey yer alır.

Hikvision Kablolu Hırsız Alarm Sistemi

Hikvision Kablolu Güvenlik Kontrol Panelleri, perakende senaryolarından sanayiye kadar birçok farklı durumda üstün koruma sağlar.

Ürün yelpazesinde iki kontrol paneli bulunur: standart RS485 modeli ve daha büyük kurulumlar için oldukça geniş bir aralığa sahip M-BUS modeli. Bu seçenek, ürün yelpazesinin tam esneklikle genişleticiler ve tekrarlayıcılar üzerinden ölçeklenebilir kurulumla hemen hemen tüm hırsız ihbar uygulamalarına cevap vermesini sağlar.

Entegrasyonu temel alan bu kontrol panelleri, çok çeşitli kablolu sensör ve detektör ürünlerini de kapsayan Hikvision video ve hırsız ihbar cihazlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır. Bu entegrasyon, birden çok sistem yönetimi ve kurulumu için ideal bir platform sağlayan iVMS yazılımı aracılığıyla gerçekleştirilir.

Hikvision Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi

Teknolojilerin oluşturduğu bu üst düzey sinerji çeşitli yapılandırma yöntemleri, tam kontrol ve Hik-Connect akıllı cihaz uygulaması ve iVMS ile kurulum özelliklerinin yanı sıra devrim niteliğindeki Hizmet Olarak İzinsiz Giriş Doğrulama (IVaaS) yoluyla videolu doğrulama imkanı tanıyan küçük, kompakt ve mütevazı bir panelde sunulur.

Pazardaki diğer videolu doğrulama yöntemleri olayları doğrulamak için düşük kaliteli statik görüntüler göndermeye dayanırken IVaaS, önceleri ayrı olan video ve izinsiz giriş sistemlerini tek bir platformda birleştirerek operatörlere bir alarm durumunda beş saniyelik alarm öncesi ve iki saniyelik alarm sonrası görüntü olmak üzere yedi saniyelik görüntü sunar.

Sistem; dahili ve harici detektörler, kontaklar, anahtarlıklar ve can güvenliği sensörleri gibi çok çeşitli uygulamadan gelen 32 adete kadar kablosuz girişi destekler. Kapsamlı kablosuz hırsız ihbar cihazları serisi, sinyal gücü göstergeleri ve tek düğmeyle bağlantı özelliğiyle sunulan kolay kurulum sayesinde tam güven ve iç rahatlığı sağlayan ödüllü, kanıtlanmış ve patentli hırsız ihbar teknolojilerine sahiptir. 

Göster:
Sırala: