Hikvision Geçiş Kontrol Sistemleri

Hikvision Geçiş Kontrol Sistemleri

Hikvision geçiş kontrol sistemleri, hassas alanlarda kritik bir rol oynarken, belirlenen zamanlarda yalnızca doğru kişilerin giriş yapmasına izin verir. En basit kart okuyucudan günümüzde yaygın olarak kullanılan parmak izi terminallerine ve algoritma özellikli yüz tanıma terminaline kadar çeşitli bütçelere ve ihtiyaçlara hitap eden birçok çözüm mevcuttur. Kontrol panelleri, kart okuyucular, turnikeler ve kapı kilitleri gibi Hikvision tarafından sunulan birçok cihaz size eksiksiz ve güvenli bir erişim kontrol sistemi sağlar.

Müşteri gereksinimleri daha karmaşık hale geldikçe, tek bir çözüm artık her ihtiyacı karşılayamaz. Bu nedenle, erişim kontrol sistemlerimizi kimlik kartları, parmak izleri, parolalar, yüz görüntüleri ve QR kodlar gibi çeşitli kimlik doğrulama yöntemleriyle birleştirebilirsiniz.

Hikvision donanımları, temel işlevlerin yanı sıra mükerrer geçişi engelleme (anti-passback), birleşik kimlik doğrulama, interlock ve daha fazlasıyla gelişmiş erişim yönetimine de olanak tanır. Profesyonel yönetim yazılımı cihaz kaydı, yönetim ve personel kaydı işlemlerini çok daha kolay hale getirir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.